Dissolver Mixer Hazneleri Açıklamalar

Niğkrom makine tarafından imalatı yapılan Dissolver mixer hazneleri, Özellikle sıvı ile tozun veya sıvı ile sıvının son derece homojen ve dispersiyonun gerektiği uygulamalarda kullanılmaktadır. Malzeme kalitesi AISI304L ve AISI316L kalite paslanmaz çelikten yapılmaktadır. Çeşitli viskozitelere sahip ürünlerin yoğunluğuna uygun olacak şekilde efektif motor güçlerine sahip bu mikserler, boya, mürekkep, vernik, pigment pastası, çeşitli petrokimyasal ürünlerin üretiminde kullanılabilmektedirler. Niğkrom makine tarafından yapılan sistemlerde, Manuel ve Otomatik olarak sabit tek devir olabileceği gibi, hız kontrol frekansı invertör kontrollü olarak değişken devirli de olabilmektedir. Kullanılan hız kontrol konvertörü ağır hizmet tipi olduğundan gerektiğinde kısa bir süreliğine de olsa mikserin motor gücünün üzerinde bir güç verebilme özelliğine sahiptir. Standart olarak fabrika çıkışı mikser karıştırma devri 100-1500 devir/dakika olarak ayarlanmaktadır.
Niğkrom makine tarafından yapılan sistemlerde, elektro-hidrolik sistemli olarak kendi gövdesi üzerinde kalkıp inme özelliğinin yanı sıra istenilen bir yükseklikte karıştırma yapma özelliğine de sahiptir. Bazı tip mikser makinelerinde kendi gövde ekseni etrafında 360° dönebilme özelliği ile makine etrafındaki kazanlara da hizmet verebilmektedir.
Niğkrom makine tarafından yapılan sistemlerde, Düşük devirlerde uzun süreli çalışmaya olanak sağlayan ana elektrik motorunun soğutma motoru da vardır. Standart olarak zaman ayarlı karışım özelliği bulunmaktadır. Hazneler firmalara uygun boyutlarda ve kullanılımı kolay ve ergonomik şekilde imal edilmektedir.

Teknik Detaylar

AISI304L ve AISI316 kalite paslanmaz malzemeden imalat,

Karıştırıcı tipi 

Karıştırıcı ayarlanabilir özellikte

Hazne izalasyon, tek cidar, çift cidar, ısıtma ve soğutma sistemleri ile entegrasyon

Tekerlekler su ve toza karşı dirençli malzeme 

 

Benzer Diğer Projelendirilmiş Makine ve Ekipmanlar Ürünler