Tünel pastörize ve soğutma ünitesi Açıklamalar

Niğkrom makine tarafından imalatı yapılan Tünel pastörize ve soğutma ünitesi tamamen AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imalatı yapılmaktadır. Makine soğutma spring noktası yüksekliği tüm şişe ve kavanozları rahatlıkla girebilecek şekilde dizayn edilmektedir. Makine içerisi su seviyesinin kontrollü olması için seviye şamandırası monte edilecektir. Soğutma sisteminde kullanılan su kule suyu olacak ısınan sular soğutma kulesinden soğutularak devir daim etmektedir. Makine üzerinde seyyar kapak sistemi monte edilecek nozul sisteminde tıkanan noktalar rahatlıkla temizlenebilmektedir.
   Makine içlerinin rahat temizlenebilmesi için menhol kapakları monte edilecek içerisi personel ile rahat temizlenebilirdir.
   Motor su çıkış noktaları havuz sistemi olacak ve çift filtre sistemi uygulanmaktadır. Motor önlerine boşaltma vanaları ve TE ilavesi yapılacaktır. Havuzlar arası geçişleri taşkan sistemi monte edilecek fazla gelen su tasfiye edilebilmektedir.
   Soğutma tüneli giriş ve çıkış noktalarında şişe ayırma tarakları monte edi-lecek. Makine giriş ve çıkış noktalarında giriş ve çıkış çoklu bantları monte edilmektedir. Soğutma tüneli üst noktalarına spring nozul sistemi monte edilecek ve ölü nokta bırakılmamaktadır.
    Makine farklı ürünleri çalışabilmesi için hız kontrol sistemi monte edilmiştir.
    Kademeler arası sıcaklık ve basınç kontrolleri yapılabilmektedir.

Teknik Detaylar

Benzer Diğer Projelendirilmiş Makine ve Ekipmanlar Ürünler