tüp zincir konveyörleri Açıklamalar

Nigkrom makine imalatı olan sızdırmaz bir boru içinde, zincir boru hattı boyunca bir hayvan materyali kemeri ile tahrik edilir. Yatay nakliye sırasında malzeme partikülleri, zincirin itme yönünde hareket yönündedir. Sürtünme malzemesi tabakası dış sürtünme materyalinden ve boru duvarından daha büyük olduğunda, malzeme malzeme akışının stabilitesini oluşturan zincir tabakasıyla birlikte hareket eder; Dikey nakliye, zincir yukarı itme tarafından tüp malzeme partikülleri, çünkü malzemenin iç sürtünmeyi artırmak, böylece malzemenin üst kısmında düşüşü önlemek için, daha düşük besleme çapraz bir yanal kuvvet, zaman arasındaki sürtünme malzeme ağırlığı, malzeme ve boru duvar sürtünme ve malzeme ağırlığı, malzeme yukarıdan zincir plaka konveyör ile daha büyük, sürekli malzeme akışı oluşturmaktan daha büyüktür.

İnce Kimyasallar: pigmentler, boyalar, boyalar, karbon siyahı, titanyum dioksit, demir oksit, seramik tozu, GCC, hafif kalsiyum, bentonit, zeolit, kaolin, silika tozu, aktif karbon, vb.

Pestisit Madeni: üre, amonyum klorür, amonyum bikarbonat, kabartma tozu, katı pestisitler, tungsten tozu, pestisit kimyasalları, bakır tozu, kömür, fosfat kaya, alümina tozu.

Yapı malzemesi: çimento, kil, kum, kuvars kumu, kil tozu, silika, kalker, dolomit, odun unu, cam elyaf, silika, talk, vb.

Gıda endüstrisi: Un, nişasta, tahıl, süt ve gıda katkı maddeleri.

Teknik Detaylar

istenilen malzeme özelliğinde,

yatay ve dikey tip seçeneği

80 metre kadar tüp zincir konveyör

kapasitesi

taşınacak ürünler

Benzer Diğer Projelendirilmiş Makine ve Ekipmanlar Ürünler